Serwis obecny w sieci od 1996 roku! Bogaty zbiór unikalnych zdjęć i grafik Kalisza! Historia miasta od dziejów prastarych po II wojnę światową! Opisy obiektów architektonicznych oraz życia w dawnym Kaliszu! Kronika ważnych wydarzeń historycznych! Najstarsze zachowane plany miasta on-line! Czytelnia starych książek on-line! Skrócona historia miasta w 17 wersjach językowych!

Dawny Kalisz
Prawa autorskie

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w serwisie internetowym Dawny Kalisz (www.kalisz.info) nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody redakcji serwisu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.

Wszystkie fotografie prezentowane w galerii Kalisz obecnie są chronione prawem autorskim. Wykorzystanie lub modyfikacja (wydawnictwa, publikacje, prezentacje, strony internetowe i w inny sposób ujęty w ustawie o ochronie praw autorskich) wymaga pisemnej zgody autora.

Kontakt: dawny@kalisz.info